Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/single.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/single.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/single.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/header.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/header.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/header.php on line 2
Erkoçeviç, blerja e parë e Apolonisë në merkato

Erkoçeviç, blerja e parë e Apolonisë në merkato


apoloniaNga Erion Gurguri

Apolonia ka bërë goditjen e parë në merkato, teksa ka marrë Erkoçeviçin. Shkodrani ka qenë pjesë e Burrelit, ndërsa në këtë kohë, kur Apolonia ka bërë dhe tre ndeshje miqësore, ka qenë nën vëzhgimin e trajnerit Elidon Demiraj. Janë dashur shumë seanca stërvitore, por dhe ndeshjet testuese, që shkodrani të bindte trajnerin fierak se vlen për Apoloninë. Këto ditë dimri, që më shumë kanë qenë me mot të ngrohtë, se sa të ftohtë, në kompleksin stërvitor janë luajtuar disa ndeshje miqësore.

Dhe veç Erkoçeviçit janë provuar dhe disa lojtarë të tjerë, të cilët ende nuk kanë marrë një përgjigje, ndërsa ai që ka rënë në sy dhe ka marrë viston e fierakëve është shkodrani, i cili ka bërë dhe diferencën në fushën e lojës. Ndërkohë Demiraj do të deklaronte: “Jemi nën vëzhgim dhe të dy lojtarëve të tjerë. Por për t’u bindur për ta që do të jenë, apo jo, pjesë e skuadrës sonë na duhen dhe disa ditë vëzhgime.

Jemi të hapur për këdo lojtar që kërkon të vijë dhe të provojë veten në skuadrën tonë. Dhe nëse e meriton, ai do të ketë të gjitha shanset për të veshur fanellën e Apolonisë. Ndeshjet e fazës së dytë janë duke afruar dhe konkurrenca është e madhe. Ai që do të jetë titullar ka dhe përgjegjësinë për ta mbajtur sa më lart këtë Apoloni, sepse kemi sfida të mëdha”, ka përfunduar Demiraj.

 


Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/comments.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/comments.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/comments.php on line 2

Komento


Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/sidebar.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/sidebar.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/sidebar.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/footer.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/footer.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/footer.php on line 2