Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/single.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/single.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/single.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/header.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/header.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/header.php on line 2
Valdet Rama, trasferohet te Valadolid

Valdet Rama, trasferohet te Valadolid


valdet-ramaShqipëria do t’a ketë një përfaqsues edhe në La liga. Sulmuesi Valdet Rama është bërë sot zyrtarisht pjesë e ekipit Real Valladolid. Ish-futbollisti i Orebros ka arritur një marrveshje për huazimin deri në fudn të sezonit, me mundësin e blerjes në fund të kampjonatit.

Rama është me origjinë nga Kosova. Më parë ai ka luajtur për skuadrën e dytë të Volzburgut, Inglonstandin, Hanoverin dhe me Orebron. 25-vjeçari është futbollisti i vetëm shqiptar që do luaj në kampionatin spanjoll. Ai vendosi të largohej nga Orebro sepse skuadra suedeze nuk arriti të mbijetonte.


Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/comments.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/comments.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/comments.php on line 2

6 Komente

 1. Besiani says:

  Ne tifozet kuq e zi ka dy vite e teper qe i kemi propozuar Shqiperise kete talent. Ne i kemi derzuar nje list ish-trajnerit te Kombetares shqiptare Josip Kuzhe. Ne kete list ka qene edhe emri i Valdet Rames. Akoma sot e kesaj dite nuk eshte ftuar ky talent???
  Valdet Rama eshte rritur Gjermani, ka lujtur per disa skuadra si Volfsburg II, Ignlstadt, Hanover dhe ne Suedi tek Orebro Sk. Tani paska kalur ne Spanje. Turp per fhsf dhe drejtuesit e saj qe akoma se kane provuar!!!
  Urojme qe brenda pak kohesh te ndodhe kjo…

 2. alban gjakova says:

  Të ftohet menjeherë në kombetare.

 3. arta says:

  eshte lojetar cilesor duhet te frohet nga shqiperia

 4. ILIRIDA says:

  se pari urime per kalimin ne la liga dhe i deshirojm shum fat dhe shum sukesese dhe do zoti dhe fati te shkoj sa me larg ne majat e futbollit europjan .

Komento


Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/sidebar.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/sidebar.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/sidebar.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/footer.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/footer.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/wwwsport/public_html/newsite/wp-content/themes/zenko/footer.php on line 2