Sporti Shqiptar Online
Kategoria Superiore
Skenderbeu-1

Lajme nga kampi kuqeblu i Skënderbeut

Nga Tonin Frroku Skënderbeu, sot kërkohet kalimi i “ngërçit” Ekipi korçar do të presë sot Besën, një sfidë ku...

Kategoria e Pare
121_flying_soccer_ball

Mix Kategoria I

Zholi frenon Luftëtarin: Edhe me një pikë kënaqemi në Patos Bluzinjtë e Luftëtarit, të drejtuar nga trajneri Petraq Bifsha...

Publicitet

Superliga

Kombetare
Etrit+Berisha+SS+Lazio+v+Parma+FC+0JE6u6NPAuvl

Në sfidën e shqiptarëve, vetëm Berisha titullar

Lacio pret në “Olimpiko” Torinon për të rikthyer edhe njëherë shpresat për Europë. Në sfidën e shqiptarëve, do të...

Kategoria e Parë

Seria A
inter

Interi ndaj tabusë Parma, nuk fiton prej shtatë vitesh

Nga Gentjan Alinani Fitorja e fundit erdhi në sezonin 2007-2008 kur fituan kampionatin Mund të quhet një nga sfidat...

LA LIGA
Barcelona's Argentinian forward Lionel M

Mesi – Barcelona ,aromë ndarjeje?

Brenda një jave,Barcelona shpalli në mënyrën më të keqe “mbylljen e një cikli”.Një cikël i mbushur me fitore,lavdi dhe...

Facebook

BUNDESLIGA
Bundesliga-Logo-20101

Te fundit nga Bundesliga

Dortmund-Mainz Verdhezinjtë duan të çimentojnë vendin e dytë Pas dy fitoreve të mëdha si ajo ndaj Bajernit të Mynihut...

PREMIER LEAGUE
messi_money

City ,“bombë atomike” , 300 milionë për Messi – n

Sipas “Machester Evening News” Manchester City është duke përgatitur transfertën e historisë.Janë plot 300 milionë euro të gatshme ,për...

SPECIALE
morte_morosini_livorno_pescara

Martirët e futbollit

Nga Igli Totaj Lista e trishtë e futbollistëve të rënë në fushën e lojës Futbolli në historinë e tij,ka...