Sporti Shqiptar Online
Kategoria e Pare
Luftetari

Publicitet

Superliga

Kategoria e Parë

LA LIGA
lionellllllllllllllllllllllllllllllll

Dëmtohet Mesi, Barcelona në alarm

Lajme të këqija për Barcelonën. Lionel Mesi ka pësuar një dëmtim në ndeshjen e fundit në kampionat përballë Vilarealit...

Seria A
kovacic

Inter refuzon ofertën e Barçës për Kovaçiç

Nga Rozalb Lika Zikaltrit kanë refuzuar 40 milionë euro nga Barcelona për talentin kroat Reali dhe Valencia provuan marrjen...

Facebook

PREMIER LEAGUE
Pic Paul Cousans/Zenpix LtdMan ud new signing Falcao arrives at carrington
SPECIALE
1912455_1408714522722973_1254396375_n

Kadiu: Do të punojmë për pritshmëritë e të rinjve

Nga Ilir Sinanaj Presidenti i Shoqatës së Mini-Futbollit Shqiptar, z. Klodjan Kadiu, është shprehur për “Gazetën e Sportit” se...